Про це розповідає Валерій Сердюк, директор Департаменту охорони здоров’я . Він також доводить до відома: відтепер всі хворі на пневмонії лікуються в госпітальних базах, яких в Дніпропетровській області визначено 18.
При ускладненні хвороби, хворих доставлятимуть в лікарню Мечникова. Наразі підготовлені протоколи лікування пневмоній, вони вже сьогодні будуть доведені всім госпітальним базам.
Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я, госпітальні бази припиняють прийом хворих з іншими діагнозами. Вони направляються в інші медичні заклади.





