Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Мова йде про автобусні та залізничні перевезення. Все залежить від того, яка кількість хворих на Ковід-19 буде на 12 травня. Якщо рух транспорту відновлять, то обов’язковими будуть захисні маски, термоскрініг, де можливо, а пасажирів братимуть лише на сидячі місця.





