Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/www-root/data/www/9-channel.com/wp-content/themes/jnews/lib/theme-helper.php on line 1294

Кабмін розгляне питання відкриття 280 ринків

Рішення про відкриття ринків Кабмін може прийняти на засіданні 29 квітня. Повідомляє прес-служба Офісу президента. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

“Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам”, – йдеться в повідомленні Офісу президента.

Для цього необхідно підготувати чіткий механізм їх безпечної діяльності і передбачити санкції за порушення.
Глава держави затвердив розгляд цього питання на найближчому засіданні уряду.

“Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах”, – пояснив Зеленський.

 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також зазначив у своєму дописі в  Telegram про те, що список ринків, яким дозволять працювати може бути розширений, якщо й інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи. За порушення вимог буде встановлена відповідальність, аж до закриття ринків на певний період.

 

 

 

Новини, пов'язані з цим

Next Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.