Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/www-root/data/www/9-channel.com/wp-content/themes/jnews/lib/theme-helper.php on line 1286

Кабмін розгляне питання відкриття 280 ринків

Рішення про відкриття ринків Кабмін може прийняти на засіданні 29 квітня. Повідомляє прес-служба Офісу президента. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

«Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам», — йдеться в повідомленні Офісу президента.

Для цього необхідно підготувати чіткий механізм їх безпечної діяльності і передбачити санкції за порушення.
Глава держави затвердив розгляд цього питання на найближчому засіданні уряду.

«Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах», — пояснив Зеленський.

 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також зазначив у своєму дописі в  Telegram про те, що список ринків, яким дозволять працювати може бути розширений, якщо й інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи. За порушення вимог буде встановлена відповідальність, аж до закриття ринків на певний період.

 

 

 

Новини, пов'язані з цим

Next Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.