Без порушень. На поминальні дні в Дніпропетровській області правоохоронці не зареєстрували жодного випадку порушення карантинних умов. На кладовищах несли службу близько 500 поліцейських. Правопорядок забезпечували разом – співробітники поліції і нацгвардійці. Стежили, щоб на кладовища люди не заходили зовсім. Чергували на всіх входах і в’їздах від шостої ранку. Поліцейські кажуть: громадяни із розумінням поставилися до обмежень. На час карантину відвідування кладовищ, нагалаю, заборонили. Окрім випадків з похованням померлих.





