Перший заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства, Валерій Величко, розповів, що дніпропетровськими лісгоспами на сьогоднішній день реалізовано близько 18 тисяч ялинок.
«У 2020/2021 році лісгоспи області реалізували близько 18 тисяч новорічних дерев. Варто відзначити, що за цей період не було зафіксовано не одного правопорушення щодо незаконної вирубки дерев. Можливо через те, що вартість однієї ялинки браконьєрам може обійтися більш 1 тисячі гривень», – розповів він.





