
За попередньою інформацією, маршрутка “Еталон” №62, щоб уникнути зіткнення з автомобілем Chrysler, який зупинився на знак “Поступися дорогою”, врізалася у стовп і вилетіла на острівець безпеки, зачепивши при цьому Chrysler.
Під час ДТП у маршрутці перебували пасажири. Вони не постраждали.
На місці ДТП прибула поліція. Всі обставини і деталі аварії, що відбулася, встановлюватимуть правоохоронці.





