Покупець без маски, а відповідальність несе заклад, який його обслуговує. З 14 січня в Україні діють нові правила для підприємців. Заклади можуть карати за обслуговування відвідувачів, які нехтують індивідуальними засобами безпеки. Що думають дняпряни — чи справедливе таке рішення? У підприємців та перехожих спитав Стас Коновалов.
Стас Коновалов, журналіст: “З 14 січня в Україні вступив у силу закон, який дозволить штрафувати підприємців за клієнтів без масок. Відповідальність за порушення становитиме від 3400 до 5100 гривень. Отже питання до дніпрян: хто, на їхню думку, має відповідати за порушення – підприємець або його клієнт? Дізнаємось просто зараз!”
СОЦОПИТУВАННЯ





