Не зібралися: засідання архітектурної містобудівної ради Дніпра 27 січня закінчилося, бо не розпочалося. За планами, мали розглянути два питання. Зокрема, щодо новобудов і збереження архітектурної спадщини центру міста. Втім, відкрити засідання не вийшло. Більшість необхідних учасників процесу, як от головний архітектор, були в цей час на сесії міськради. Тож захід перенесли. Коли наступне засідання – наявні члени комісії завірили, що повідомлять згодом, однак лише безпосереднім учасникам обговорень. Присутніх представників громади такий перебіг подій обурив.
Віктор Мішарін, співробітник ГоловАПУ:”Мы пускаем громадськость. Вы же тут сегодня присутствуете. Когда следующее – не знаем. Звоните в ГлавАПУ и узнавайте”.





