
16 лютого провели всеукраїнську церемонію нагородження найкращих спортивних журналістів. Цьогоріч конкурс ювілейний — двадцятий. Через карантинні обмеження церемонію провели в режимі онлайн. Одним із лауреатів премії став ведучий авторської програми “Дніпро Футбол” та обличчя спортивних новин на “9 каналі” – Анатолій Шинкаренко. Переміг у номінації — “За відданість Олімпійському руху”. Дніпровського телеведучого особисто привітав Сергій Бубка, як президент Олімпійського комітету України. У спортивну журналістику Анатолій Шинкаренко прийшов як футбольний коментатор – без фахової освіти. За плечима вже має 28 років успішного досвіду, втім, ветераном спортивного медіа себе не відчуває. Усім колективом “9 каналу”, ми щиро вітаємо нашого колегу, улюбленця глядачів із професійною відзнакою!





