Дніпровський Музей спротиву Голодомору відзначив річницю від свого заснування та презентував книгу “Голодомор-геноцид 32-33 років. Масштаби, наслідки”. Наталія Романець – начальниця науково-дослідного центру – відзначила унікальність концепції книги, бо у ній зібрані невідомі до сьогодення документи. Музей проводить просвітницьку роботу на тему Голодомору з особливим підходом до людей різного віку та проводить лекції з використанням новітніх технологій. Зокрема, організували онлайн-лекції.





