Свічу 123 метри заввишки запалили у Дніпрі до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
Свічою стала труба Нижньодніпровського трубопрокатного заводу, на якій увімкнули 700 світлових елементів, які відтворили колір вогню свічі.
Ініціативу запропонувала Дніпровська молодіжна рада, яку тепер очолює Рафаель Кіжнер. Молоді люди звернулися до компанії “Експолайт”, яка давно “висвічує” трубу різнокольоровими вогниками. 20 лютого ідея була в тому, щоб на півгодини перетворити цей об’єкт на символ пам’яті.
“Саме так для нас дуже важливо, аби максимально велика кількість мешканців нашого міста побачила, почула, згадала про цих людей, про героїзм цих людей, які віддали своє життя задля незалежної європейської України”, — сказав голова молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер.





