3206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні за станом на 22 лютого 2021 року. Зокрема, захворіли 216 дітей і 78 медпрацівників. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.
Також за минулу добу:
– госпіталізовані – 1443 людини;
– виписані з лікарень – 640;
– летальних випадків – 53;
– одужали – 1353;
– здійснено тестувань за добу – 20 183 (в тому числі методом ПЛР – 13 513, методом ІФА – 2 465);
– досліджень швидкими тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 4205.
За весь час пандемії в Україні:
– захворіло – 1 307 662 особи;
– видужала – 1 147 426;
– летальних випадків – 25 156;
– проведено ПЛР-тестів – 6 714 484.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській (515), Вінницькій (328), Житомирській (285), Львівській (279) та Чернівецькій (259) областях.





