Начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ГСЧС України в Дніпропетровській області, Дарина Гречіщева, повідомила, що з початку року сталося понад 10 нещасних випадків на воді, 2 з них тільки за минулу добу. Про це вона розповіла на прес-конференції, повідомляє ІА “Міст Дніпро“.
«З початку року виникло 12 нещасних випадків на воді, в результаті чого загинуло 9 осіб, 10 людина була врятована. Тільки за минулу добу сталося 2 ПП в Павлограді та Дніпровському районі, в результаті чого 2 людини загинуло. У 2020 році відбувся 61 нещасний випадок, загинуло 57 осіб (14 з них – діти), врятовано 8 осіб, 2 з них – діти», – повідомила вона.





