В закладі працюють і вчаться майже 300 донорів. Число курсантів, які здають кров і плазму, постійно росте. Тільки за минулий навчальний семестр їх стало втричі більше. Загалом викладачі та курсанти здійснили 920 донацій — 220 із них цьогоріч. Усі разом вони зібрали 600 літрів плазми. 60 донацій стали благочинними. У центрі “Біофарма. Плазма Дніпро” – донорство називають “тихим героїзмом”, непомітним для широкого загалу, отож знову і знову нагадують про цих людей українській спільноті та висловлюють щиру подяку курсантам і їх наставникам. Кажуть, в них є з кого брати приклад — ректор Андрій Фоменко і сам активний донор.





