Укладати асфальт на морозі: коли до кінця року тиждень, а у бюджеті залишилися гроші
У Новоолександрівці ремонтують центральну вулицю. І це могла бути гарна новина, якби не одне але. Ремонтні роботи, зокрема укладання асфальту, проводили ввечері, коли на вулиці було 12 градусів морозу та йшов сніг.
Причому працівники робили не поточний чи ямковий ремонт, а укладали повноцінний шар асфальту.
«Заможні громади не посипають слизьких доріг. Це застарілі технології. Заможні громади укатують їх асфальтом», – іронічно прокоментував відео, на якому видно як працюють дорожники, мешканець Дніпра Володимир Степаненко.
Експерти стверджують, що температура під час укладання асфальту повинна бути не менше +7 градусів, а температура суміші 160 градусів. На морозі укладати асфальт неможна, бо триматися він не буде. Відповідно, сенсу від такого ремонту немає.
Дніпро Обласний ⬌Підписатися
#Події #Регіон #Суспільство #Актуально






