Замість пішоходів – качки.
Коли купання у калюжі птахам набридає, вони переходять до озера. Потім повертаються назад.
😀В соцмережах люди жартують, що насправді, все так і замислювалося міською владою, адже це качки попросили очільників міста розширити їх володіння.
«Заходи, створені задля усунення води, проводяться щодня. З 7 січня постійно працюють 2 насоси, які відкачують воду. Сподіваємося, що за кілька днів води вже не буде», – розповів заступник директора КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» Дмитро Ріхтер.
😨Взагалі паркове озеро зараз виглядає дуже сумно. На деяких ділянках відсутнє чавунне огородження. Його замінили звичайним парканом. А десь, відсутні елементи замінили звичайнісінькою мотузкою.
🙏Сподіваємося, що найближчим часом парк Глоби все ж таки одужає.
#Суспільство








