Це пов’язано із погіршенням погодних умов і роботами по розчищенню доріг.
Також водіїв закликають не залишати авто на узбіччях, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки. Зараз на вулицях працює 84 одиниці спецтехніки.
Зараз рух транспорту у місті все одно ускладнений.
У департаменті транспортної інфраструктури повідомили, що попри негоду усі маршрути громадського транспорту працюють у штатному режимі.
#Події #Актуально







![Щоб не допустити зростання цін, Україна має активно нарощувати видобуток власного газу, – «У […]](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/445304fd2a838e490c4c1-75x75.jpg)