В Дніпрі вочевидь почали неабияку боротьбу із порушниками швидкості.
🤳Камеру швидкості помітили водії на Набережній Заводській поряд із «Станом 550» на повороті на вул. Ударників, проте, поки не відомо, чи працює вона.
😫А гнівний світлофор ( на фото) вже понад місяць працює на Набережній Перемозі. По суті – це також датчик руху швидкості. Якщо швидкість перевищена, світлофор вмикає червоне світло та показує гнівний смайлик.
Цей заборонний сигнал спрацьовує на декілька секунд, аби водій міг пригальмувати.
За статистикою, світлофор «гнівається» до 300 разів на день. В КП «Транспортна інфраструктура» говорять, що головна мета світлофора – це стимулювання дисципліни водіїв.
#Суспільство





