«Помруть тисячі дітей»: анонім знову замінував школи Кривого Рогу
Не встигли школярі сісти за парти, як їх вдруге відправили на дистанційне навчання через погрози мінування.
Сьогодні, 24 січня, на поштову скриньку СБУ поступило повідомлення про замінування всіх шкіл міста. Тому виконком Криворізької міської ради вирішив знову тимчасово призупинити навчальний процес.
Після того як співробітники отримали листа від зловмисника, школярів та вчителів евакуювали. Наразі правоохоронці перевіряють, чи є у школах вибухівка.
#Суспільство






![Над Дніпропетровською, Запорізькою та Харківською областями знов кружляє літак військово-пов […]](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/01/7f18f3fc5f41c7098a96e-75x75.jpg)