У Дніпрі поліція шукала зниклого школяра. Хлопець вирішив не йти до дому, бо отримав погані оцінки.
Учень 7-го класу однієї з шкіл Дніпра перестав відповідати на дзвінки рідних. Мати запанікувала але чекала, коли хлопець повернеться додому. Але ж дитина не повернулася.
Жінка припустила, що хлопчик не хоче йти додому через погані оцінки. На пошуки школяра відправилися поліцейські.
Дитину знайшли на станції Покровська та повернули до дому. За погані оцінки хлопцю, можливо, й не влетіло, а ось за те що не прийшов додому та перелякав рідних, напевно, добряче дісталося.
#Події #Суспільство






