Маньяк-мінувальник паралізував життя у Кривому Розі
Сьогодні, близько 8:00 на електрону поштову скриньку СБУ прийшло нове повідомлення про замунівання більше двох десятків об’єктів у Кривому Розі.
Серед них біля 20 лікарень, Центрально-міський виконком, Криворізька райгосадміністрація та міське управляння СБУ.
Вже третій тиждень поспіль Кривий Ріг трясе від повідомлень про замінування. Два тижні, кожен день невідомі повідомляли про замінування усіх міських шкіл. Це призвело до того, що школярів перевели на дистанційне навчання.
Вчора зловмисники повідомили про «заміновані» торгівельні центри.
Зараз правоохоронці змушені евакуювати персонал лікарень, пацієнтів, а також співробітників РГА, виконкому та СБУ та перевірити чи є в будівлях вибухівка.
#Події





