Працівник «Укрзалізниці» домігся у суді Дніпра поновлення на роботі. Чоловіка звільнили через відсутність щеплення від COVID-19 та сертифікату.
Про цю справу розповів у соцмережах Михайло Волинець.
-Залізничники повідомляють про позитивне рішення Самарського районного суду м. Дніпро по працівнику «Укрзалізниці», якого відсторонили від роботи за відсутність щеплення. Рішенням суду скасовано наказ про відсторонення працівника від роботи та стягнуто середній заробіток за вимушений прогул, – відзначається у повідомленні.
Юлія Олександрова








