3 лютого в міській лікарні Кам’янського з висоти четвертого поверху в шахту ліфту впав 86-річний місцевий житель, який перебував у лікарні на стаціонарному лікуванні.
Внаслідок падіння чоловік загинув на місці події, повідомляє Кам’янське районне управління поліції .
Поліція встановлює усі обставини смерті чоловіка.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці) Кримінального кодексу України.
Співчуваємо родичам загиблого.
Юлія Олександрова








