4 лютого у військових частинах НГУ вшанували пам’ять військовослужбовців в дев’ятий день після трагічних подій у Дніпрі.
Капелан військової частини 3021 провів панихиду за воїнами, які загинули під час виконання службово-бойових завдань, повідомляється на сторінці Військова частина 3021 Національної гвардії України.
В дев’ятий день після трагічних подій у Дніпрі, коли строковик Артемій Рябчук розстріляв своїх товаришів по службі, особовий склад хвилиною мовчання вшанував пам’ять загиблих військовослужбовців.


Також сьогодні заупокійну молитву очолили військові капелани гвардійських частин в багатьох містах України і в Міжнародному центрі НГУ.

Гвардійці згадали поіменно полеглих, поділилися розповідями про їхні життя та службу.
Світла пам’ять та вічний спокій полеглим хлопцям.
Юлія Олександрова








