Вже третю добу в центрі міста розбирають центральну ялинку. Сьогоднi від неї лишилась тільки верхівка. Але сумувати не треба: в цей час на вулиці Барикадній, навпаки, вбирають дерева до майбутнього святкування Китайського Нового року.
Фото підготовки до свята з’явилися у групі “Типовий Дніпро”
За задумом організаторів, Барикадна перетвориться на такий собі квартал Чайна-таун. Наразі там натягуються троси для ліхтариків, готують майданчики під вуличні ресторанчики.

Святкування китайського Нового року заплановане на 7 лютого. Цього дня до 17:00 на вулиці Барикадній від проспекту Д. Яворницького до вул. Шолом-Алейхема буде перекрито рух транспорту. Також на “святковій” вулиці буде заборонено паркування.







