Сьогодні, 4 лютого, на вулиці Караваєва у Дніпрі патрульні помітили 5-річну дівчинку без дорослих. Вона розповіла, що в дитсадок йшла з братом, який залишив її та попросив почекати. Згодом хлопець десь «загубився».
Поліцейські встановили, в який саме садок ходить дівчинка і відвели її. Там дитину чекала схвильована вихователька, яка вже знала про її зникнення. В дитсадок також приїхала мама, з якою поліцейські провели виховну бесіду. Здається у брата дівчинки сьогодні буде зіпсований вечір.
#Суспільство #Події









