У Кривому Розі невідомі розгромили банкомат «Ощадбанку».
Термінал, встановлений на вулиці Доватора, готівку не видавав. Місцеві скаржилися на його роботу – міг проковтнути карту чи зависнути, повідомляє «Кривой Рог online».
Напевно, у когось із клієнтів банку здали нерви.
Юлія Олександрова








![[Media] Статистика COVID-19: на тисячу більше відучора.](https://9-channel.com/wp-content/uploads/2022/02/f2e6bf97feb1b8077cc0f-75x75.jpg)
