Трагедія сталася у будинку на вулиці Мічуріна. Там соцпрацівниця знайшла тіло 66-річного пенсіонера.
Чоловік повісився на кухні. На столі він залишив записку, в який написав: «Так буде краще для всіх, субсидії ще нема».
Деталі трагедії з’ясовують співробітники поліції.
Ганна Рудська









