Близнючки з Дніпра Оля та Аня Войцеховські виконали пісню «Два перстні» співачки Софії Ротару на сліпих прослуховуваннях у 3 випуску 12 сезону «Голосу країни».
Дівчата виступили на головному пісенному шоу країни 6 лютого.
У сестричок чудові голоси та вони завзято популяризують українську музику. Їм вдалося розгорнути до себе три суддівські крісла. Але серед трьох дівчата обрали своїм тренером Олю Полякову.
-Дивовижні голоси у наших Новокодацьких панянок, землячек. Чарівні, дзвінкі та мелодійні, наче сріблясті джерельця. Дівчата розвернули усіх тренерів до себе, та пройшли у наступне коло змагань, – захоплюється нашими землячками Андрій Дворніченко у фейсбук-групі Новокодацький р-н. Дніпро.
Юлія Олександрова









