Юлія Рябчук, яка вже тривалий час проживає в Росії, записала відеозвернення в соцмережах, заявивши, що на її брата постійно чинився психологічний тиск, повідомляє Відкритий.
Дівчина заявила, що на службі у Артемія відібрали телефон і вимагали гроші.
Раніше ми повідомляли про те, як утримують нацгвардійця Артемія Рябчука у СІЗО.
Яна Чуб









