Вчора в результаті зіткнення фури з автовишкою постраждали два співробітника КП «Міськсвітло», які від удару вилетіли з люльки.
На місце оперативно прибули карета швидкої і поліція, аби оформити ДТП.
Один зі співробітників отримав суттєві травми. Зараз він знаходиться у лікарні, йому надають усю необхідну медичну допомогу. Другого комунальника обстежили та відправили додому.
Ганна Рудська









