Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Коли почнеться видача гаджетів, поки не уточнюють.
«У квітні розпочнеться перший етап проекту: запис тих, хто хоче отримати смартфон. Коли почнеться другий етап – отримання смартфонів – залежить від виготовлення самих пристроїв. Більшу частину цього проекту плануємо реалізувати вже цього року», – сказав Федоров.
Які саме смартфони будуть видавати літнім людям, поки що невідомо.
Нагадаємо, що президент пообіцяв вакцинованим пенсіонерам віком від 60 років смартфони з доступом до інтернету.
Ганна Рудська









