Мешканка одного з гуртожитків Дніпра перетворила свою кімнату на сміттєзвалище.
У її житло неможливо увійти через сміттєві гори, що простягаються до самої стелі.
Така ситуація склалася тому, що жінка протягом багатьох років зносила сміття до своєї оселі.
Зараз у кімнату дійсно неможливо зайти – вона заповнена сміттям аж до стелі.
Також у її кімнаті проживає багато котів, бідні тварини живуть на купі сміття під стелею, розповідають у Телеграм каналі ХД.
Її житло – розсадник тарганів та мух. З кімнати чути огидний сморід.
Жінці поставили нові двері, але вона впала під натиском сміттєвої купи.
Тепер вхід у кімнату завішений клейонкою, а сама господиня спить біля порога, оскільки це тепер єдине вільне місце.


Інна Кот








