Про це повідомили у департаменті транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.
Зробити його планують біля ТРЦ «Мост Сіті» на перехресті вулиць Глінки та Харьківський.
Перехід залишиться регульованим, але пішоходам не треба буде проходити світлофори двічі, щоб потрапити на протилежний бік.
Діагональний перехід з’явиться вже навесні. У департаменті зазначили, що це пілотний проєкт. Якщо він виявиться вдалим, то діагональні переходи з’являться на інших вулицях Дніпра.
Ганна Рудська









