Уявіть собі наше місто, в якому немає ані людей, ані автомобілів, ані якої метушні. А просто спокійні пустельні вулиці, парки, дороги та мирно літаючі голуби…
Відомий дніпровський блогер Руслан Власенко показав у соцмережах свою творчу роботу «Пусте місто».
Ці кадри дійсно вражають.
Тут ми зовсім по-іншому бачимо наче місто.
Може здатися, що це вигляд Дніпра після якогось апокаліпсису. Ні гуркоту машин, ні безперервного потіка перехожих – усе це зникло. А залишилася тільки первозданна краса нашого міста, вільного від шкідливого впливу людства.
Зазвичай багатолюдні центр міста та вокзал залишилися порожніми, «сплять» пожвавлені дотепер міські мости, мирно «дрімає» наша мальовнича ріка.
-А так Дніпро може виглядати без людей, – лаконічно підписав своє відео автор.
Юлія Олександрова









