Випадки суїциду на Дніпропетровщині, нажаль, трапляються майже кожен тиждень.
Вчора, 14 лютого трагедія сталася на платформі по вулиці Ковалева.
Там 39-річний чоловік побачив потяг, дочекався, коли той поїде ближче, та стрибнув на рейки.
Причини такого вчинку невідомі. Наразі деталі трагедії з’ясовують правоохоронці.
Аналогічний випадок стався два тижні тому у Дніпрі. На станції Нижньодніпровськ 32-річний чоловік кинувся під потяг.
Ганна Рудська









