16 лютого більше семисот учнів разом з вчителями та адміністрацією одночасно виконали державний гімн України.
Так в гімназії № 33 (Маріїнській гімназії) у Дніпрі вперше відзначили загальнонаціональний День єднання.
Співати почали рівно о десятій — згідно з указом Президента. Гімн пролунав у всіх класах гімназії: від початкової школи до старшокласників.
-Це – як українська молитва. Я вважаю, що кожен українець повинен гімн знати та співати його, як можна частіше, — зазначила учениця 10-Б класу гімназії № 33 Марія Гребенець.
Яна Чуб









