16 лютого в Україні запустили «Потяг єднання», який провіз прапор України через 12 областей.
Вранці 17 лютого потяг прибув до Дніпра. Під звучання гімну потяг виїхав із Рахова Закарпатської області о 12:40, сьогодні о 09:15 він прибув до нас.
На 15-ти зупинках потяга в кожній області підписують прапор, який везуть через всю країну. Підписали державний символ і у Дніпрі, повідомляє «Днепр Оперативный». https://dnepr.express/post/v-dnepre-vstretili-poezd-edinstva-kak-eto-bylo
Зустрічали його у нашому місті представники влади, спортсмени, музиканти, військові, священнослужителі, медики та інші дніпряни.
Під час руху для пасажирів звучать слова підтримки та єднання від українських діячів культури, освіти та спорту, зокрема від відомої дніпровської спортсменки Ярослави Магучих.


Після Дніпра потяг вирушив далі – до Маріуполя.
Юлія Олександрова









