Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.
Вже у квітні вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть подати заявку на отримання безкоштовного смартфону. Замміністра зауважив, що продати смартфон буде неможливо.
Наразі міністерство обговорює з банками можливість роздачі телефонів у відділеннях, де фахівці зможуть пояснити пенсіонерам, як користуватися пристроями.
Вже відомо, що участь у програмі єСмартфон планує взяти Samsung та ще одна компанія. У міністерстві її назву поки що не повідомляють.
Вартість смартфонів не буде перевищувати 5 тисяч гривень. SIM-картки зареєструють за паспортом та прив’яжуть до пристрою.
Мобільні оператори пропонують міністерству встановити на телефон спеціальні програми, які не дозволять продати гаджет.
Ганна Рудська









