У 2022 році криворіжці отримуватимуть по 1500 гривень на сплату комунальних послуг.
Муніципальний проєкт із надання криворіжцям окремих категорій міських виплат на часткову оплату комуналки діє у місті декілька років. У 2021 році, наприклад, містяни могли розраховувати на «мерську тисячу», а цього року обіцяють вже 1500 гривень.
У бюджеті міста виділили додатково 75 мільйонів гривень на виплату вже у 2022 році цієї збільшеної часткової компенсації, повідомляє Кривий Ріг Life.
Таким чином, у 2022 році на виплати по 1500 гривень попередньо витратять 225 мільйонів.
Процедура прийому заяв на отримання компенсації почнеться навесні та триватиме до 1 грудня.
Інна Кот









