Це трапилося біля станції Сухачівка. Диво, але тварина вижила. Щоправда, в неї травмовані задня лапа та око.
Побачивши собаку, який лежав на залізничній колії, працівники ПЖД забрали її та зателефонували у КП «Зооконтроль».
Потім собаку забрали комунальники. У КП ветеринари надали постраждалій допомогу, а тепер шукають його власників.
Якщо впізнали собаку, зателефонуйте до КП «Зооконтроль» за номером телефону 0688282255.
Ганна Рудська









