У Дніпрі до Міжнародного дня гіда пройшла безкоштовна пішохідна екскурсія для дніпрян та гостей міста по основним туристичним локаціям.
До прогулянки долучилося близько 30 екскурсантів, а тривала вона понад 2,5 години.
Розпочалася екскурсія на площі Героїв Майдану, а фінішувала – на вулиці Короленка.
Пішохідну екскурсію «Дніпро вражає» організував Туристичний інформаційний центр Дніпра.
Учасники могли побачити всі родзинки центральної частини нашого міста.
Гід Ірина Харченко показала такі цікаві історичні об’єкти, розташовані у центрі Дніпра, про які мало хто знав. Також екскурсійна група почула багато цікавих історій, пов’язаних із минулим нашого міста.


Юлія Олександрова









