58-річний чоловіка госпіталізували у лікарню ім. Мечникова. Наступного дня він помер.
20 лютого близько 20:00 поблизу станції «Горяїнове» у Дніпрі потяг «Київ-Запоріжжя» збив чоловіка. Машиніст намагався зупинити потяг, але уникнути зіткнення не вдалося.
Про це повідомляє «Днепр час».
У важкому стані пенсіонера госпіталізували до лікарні, але врятувати йому життя лікарі не змогли. Потерпілий помер уранці 21 лютого.
Нагадаємо, що за декілька днів до цього, під потяг потрапив 60-річний чоловік, який переходив залізничні колії. Трагедія сталася неподалік платформи №212 км перегону «Дніпро – Іларіонове».
Ганна Рудська









