24 лютого, у зв’язку з нападом Росії на Україну та запровадженням воєнного стану, дніпрян закликали залишити дітей вдома.
Школярі Дніпра терміново переведені на «дистанційну». Батьків малюків теж закликають по можливості не відводити дітей у садочки.
-Діти залишаються вдома!
Батьки, не ведіть дітей до шкіл та садочків до особливих розпоряджень, – повідомляє Департамент гуманітарної політики міськради.
Юлія Олександрова









