Як показав досвід столиці, шахти метро є відмінним укриттям у разі ворожих ударів. Дніпрянам також може знадобитися місце для укриття.
Тож проїзд у Дніпровському метро зробили безкоштовним.
Про це повідомив заступник мера Михайло Лисенко.
Тепер мешканці Дніпра зможуть використовувати метро в якості бомбосховища. Приміщення метрополітену буде доступне 24 години на добу.
– Проїзд у метро міста Дніпро – безкоштовний. Доступ у метро, яке може бути використано як бомбосховище, тепер доступний 24 години на добу, – повідомив Михайло Лисенко.
Інна Кот









