Біля станції переливання крові на проспекті Богдана Хмельницького, зранку виникла велика черга дніпрян. Люди прийшли здати кров на потреби військових, які захищають Україну.
Фото величезної черги опублікував «Днепр Оперативный».
Пишаємося нашими співвітчизниками.
Ганна Рудська









