– Вимикати електрику у містах та селах на Дніпропетровщині не планують. Усі подібні повідомлення – фейк. Учора в Марганці було відключення електропостачання через військову базу, але електроенергію вже відновлено.
– Серйозних аварій на лініях ДТЕК немає. Якщо така станеться, співробітники компанії одразу вирушать на місце події.
– Опалення у містах не планують відключати до закінчення опалювального сезону.
– Хлорки в області вистачає. Скільки саме її залишилося, не повідомляють, бо інформація є секретною.
– Комунальники щодня моніторять ситуацію у місті та в області. Приводу хвилюватися поки що немає.
Ганна Рудська









