26 лютого на одній із вулиць у центрі Дніпра очевидці помітили поліцію та військових, які зупиняли автівки.
Виявляється, надійшло повідомлення про підозрілих людей, які пересувалися вулицями міста автівкою.
Авто зупинили, людей затримали до з’ясування обставин. На місці працюють поліцейські та військові. Проїжджаючі машини зупиняють для перевірки, повідомляє «Информатор». https://dp.informator.ua/2022/02/26/v-tsentre-dnepra-politsiya-i-voennye-ostanavlivayut-mashiny-v-chem-prichina/
Причин для паніки немає. Це демонструє уважність та відповідальність мешканців Дніпра.
Якщо ви бачите підозрілих людей, які шпигують та фотографують на вулицях, повідомляйте про це правоохоронним органам через Telegram-бот.
Юлія Світла









