У Дніпрі, на житловому масиві Лівобережний-3, на пустирі місцеві мешканці розкопали старий бункер.
Хто і коли його будував – ніхто не знає.
У бомбосховищі провели ремонт: розкопали тунелі, загерметизували щілини, налагодили електромережу, укріпили стіни, навіть, встановили імпровізоване опалення. Вночі, кажуть, температура падає нижче нуля.
-Сьогодні вночі, після оголошення повітряної тривоги, тут перебували люди. Деякі люди з дітьми знаходилися від однієї сирени до другої та ще й довше. Щоб не бігати. На місці є питна вода, технічна, гарячий чай, кава, трохи продуктів харчування, щоб можна було перекусити, зігрітися, – розповів волонтер Сергій.
Знаходиться бомбосховище за адресою: Донецьке шосе, 119. Розраховане укриття приблизно на 300 осіб.
Юлія Олександрова









