З Дніпропетровщини до інших областей вирушили 11 вантажівок, заповнених найнеобхіднішим. Наша область підтримує регіони, що найбільше постраждали від війни. Гумконвой везе теплі речі, харчі, ліки.
Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
-Наші вантажівки мають доставити до регіонів, що постраждали від бомбувань, найнеобхідніше: їжу, речі, медикаменти та іншу допомогу, – зазначив Валентин Резніченко.
У 20-тонних вантажівках – макарони, крупи, борошно, консерви, вафлі та печиво. А ще – подушки, ковдри, матраци. Є також вода і медикаменти.





Юлія Олександрова









